Gaia Alaçatı Hakkında

GAIA ALAÇATI HAKKINDA

Gaia, Yunan mitolojisinin toprak ve doğa tanrıçasıdır. Mitolojide kimse ile birleşmeden Uranos’u (gökyüzünü) doğurmuştur. Gaia kendi kendine doğurma prensibine göre göğü, dağları ve denizi yaratır. Bizler bu projeyi hayata geçirirken bu doğa üstü olaydan esinlenerek yola çıktık.
Bugün bu sıradışı olaydan ilham alarak çıktığımız yolda doğaya ve geçmiş tarihe duyduğumuz saygı ile uzun bir restorasyon süreci sonrası Gaia Otel i hizmetinize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Alaçatı’nın göbeğinde, geleneksel Alaçatı mimarisinin özelliklerini taşıyan şık, rahat ve doğal tarzıyla hizmet veren GAIA nin, tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

GAIA da gune Misk gibi bir kahvaltıyla başlamak istemezmisiniz. Misk İstanbul, Reşitpaşa’nın popüler sokağı Emirgan Sokak’ta yer alan bir çiçekçi-cafeP, ve simdi Gaia Alacatinin icerisinde . Pastel tonlardaki renklerin kullanıldığı mekanın kapısından içeri girdiğiniz anda modunuz değişiyor, otomatik olarak yüzünüz gülüyor. Çiçeklerin güzelliği, mekanın muhteşem atmosferi ve çalışanların güzel yüzlü tavırları Misk Alacati ilk bakıştan hayran kalmanızı sağlıyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 85 km mesafededir.

ODALAR